top of page
tansan a.s model

A.S MODEL ALTERNATİF YAKITLI SICAK SU KAZANI 90.000 kcal/h (105kw) - 1.500.000 kcal/h (1744 kw)

• TANSAN A.S Modeli Alternatif yakıtlı sıcak su kazanları öncelikle katı yakıt ve daha sonra katı yakıt atma kapağının adaptör kapağı ile değişimi ve brülör ilavesi ile sıvı ve gaz yakıtla çalışmaya uygun tasarlanmıştır. TANSAN alternatif yakıtlı sıcak su kazanına brülör eklenerek günün ekonomik koşullarına uygun yakıt seçimi yapılabilir. Böylece yeni ilave yatırımlar yapmanıza gerek kalmaz.

• Üç geçişli sistem teknolojisi su soğutmalı ve ön haznesi ve arka kapağı ile birleşerek daha az yakıt ile daha yüksek verimlilik sağlar. Üç geçişli olduğundan türbülatör gibi direnç oluşturan temizlikte büyük sorunlar yaşatan elemanlar kullanılmamıştır.

• Dijital ve manuel kumanda paneli ile 2 seçenek sunmaktadır. Manuel kumanda panelinde bulunan termostatlı fanı sayesinde kömürün yanması için gerekli olan havayı üfleyerek kazan suyu sıcaklığını istenilen değerde tutar.

• Dijital kumada paneli ile fan kazan suyu sıcaklığına bağlı olarak debiyi ayarlayarak üfler. Ayrıca sirkülasyon pompası sistemin donmasını önlemek amacıyla otomatik olarak çalışır.

• Yanma haznesi geniş tutulduğundan düşük kalorili katı yakıt yakma imkanı sağlar. Kaide gerektirmez, sizi ek maliyetlerden kurtarır.

• GOST-R, ROSTEHNADZOR, GİGİENA, CE, TSE-EN belgelerine sahiptir ve bu standartlarda üretilmektedir.

• Fabrika ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

YAKIT DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Yakıt değişimi gerektiğinde ızgaralar çıkarılarak kömür atma ve kul alma kapakları çıkarılır. Adaptör kapak takılarak brülör bağlantısı yapılır. Basit bir işlemle düşük maliyet ve işçilik masrafları ile gerekli durumlarda yakıt turunu değiştirmeye imkan sağlamaktadır.

KAZANLA BİRLİKTE VERİLEN EKİPMANLAR

- Standart Kumanda Panosu

- Fan - Gelberi - Temizleme Fırçası - Baca Termometresi

Intertwined
Tansan Broşür resmi.png
Tansan KULLANMA KILAVUZU resmi.png
ENGLISH BROCHURE.png
TANSAN ENGLISH MANUAL.png
TANSAN RUSSIAN BROCHURE.png
TANSAN RUSSIAN MANUAL.png
Tansan CE
Tansan TSE.png
bottom of page