top of page
Tansan A.EP model.jpeg

A.E - A.EP MODEL ALTERNATİF YAKITLI
SICAK SU KAZANI
90.000 kcal/h (105kw) - 1.500.000 kcal/h (1744 kw)

• TANSAN A.E Modeli Alternatif yakıtlı sıcaksu kazanları öncelikle katı yakıt ve daha sonra katı yakıt atma kapa- ğının adaptör kapağı ile değişimi ve brülör ilavesi ile sıvı ve gaz yakıtla çalışmaya uygun tasarlanmştır. TANSAN alternatif yakıtlı sıcaksu kazanına brülör eklenerek gü- nün ekonomik koşullarına uygun yakıt seçimi yapılabilir. Böylece yeni ilave yatırımlar yapmanıza gerek kalmaz.

• Üç geçişli sistem teknolojisi su soğutmalı ve ön haznesi ve arka kapağı ile birleşerek daha az yakıt ile daha yük- sek verimlilik sağlar. Üç geçişli olduğundan türbülatör gibi direnç oluşturan, temizlikte büyük sorunlar yaşatan elemanlar kullanılmamıştır.

• Elips tip sıcaksu kazanları daha az yer kaplar. Özellikle kapı geçişi dar olan yerler için tasarlanmıştır. A.EP mo- deli iki ve daha üst parçalarda üretilebilmektedir.

• Dijital ve manuel kumanda paneli ile 2 seçenek sun- maktadır. Manuel kumanda panelinde bulunan termos- tatlı fanı sayesinde kömürün yanması için gerekli olan havayı üfleyerek kazan suyu sıcaklığı istenilen değerde tutar. Dijital kumada paneli ile fan kazan suyu sıcaklığına bağlı olarak debiyi ayarlayarak üfler. Ayrıca sirkülasyon pompası sistemin donmasını önlemek amacıyla otomatik olarak çalışır.

• Yanma haznesi geniş ve uzun tutulduğundan düşük kalorili katı yakıt yakma imkanı sağlar. • Kaide gerektirmez, sizi ek maliyetlerden kurtarır.

• GOST-R, ROSTEHNADZOR, GİGİENA, CE, TSE-EN belgelerine sahiptir ve bu standartlarda üretilmektedir.

• Fabrika ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

 

YAKIT DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Yakıt değişimi gerektiğinde ızgaralar çıkarılarak kömür atma ve kül alma kapakları çıkarılır. Adaptör kapak takılarak brülor bağlantısı yapılır. Basit bir işlemle düşük maliyet ve işcilik masrafları ile gerekli durumlarda yakıt turunu değistirmeye imkan sağlamaktadır.

KAZANLA BİRLİKTE VERİLEN EKİPMANLAR - Standart Kumanda Panosu

- Fan - Gelberi - Temizleme Fırçası - Baca Termometresi

Intertwined
Tansan Broşür resmi.png
Tansan KULLANMA KILAVUZU resmi.png
ENGLISH BROCHURE.png
TANSAN ENGLISH MANUAL.png
TANSAN RUSSIAN BROCHURE.png
TANSAN RUSSIAN MANUAL.png
Tansan CE
Tansan TSE.png
TANSAN KATALOG_edited.jpg

genel katalog

tansan a.e model kazan
bottom of page