top of page
Tansan A.S Buhar model.jpeg
tansan a.s buhar model

A.S BUHAR MODEL ALTERNATİF YAKITLI BUHAR KAZANLARI

Alternatif Yakıt TANSAN A.S Modeli Alternatif yakıtlı Buhar Kazanları öncelikle katı yakıt ve daha sonra katı yakıt atma kapağının adaptör kapağı ile değişimi ve brülör ilavesi ile sıvı ve gaz yakıtla çalışmaya uygun tasarlanmıştır. TANSAN alternatif yakıtlı buhar kazanına brülör eklenerek günün ekonomik koşullarına uygun yakıt seçimi yapılabilir. Böylece yeni ilave yatırımlar yapmamıza gerek kalmaz.

Üç Tam Geçiş Üç geçişli sistem teknolojisi ile daha az yakıt ve daha yüksek verimlilik sağlar. Üç geçişli olduğundan türbülatör gibi direnç oluşturan temizlikte büyük sorunlar yaşatan elemanlar kullanılmamıştır.

Yanma haznesi geniş tutulduğundan düşük kalorili katı yakıt yakma imkanı sağlar. Kaide gerektirmez, sizi ek maliyetlerden kurtarır.

Çevre Dostu Zehirli gazların oluşumuna neden olan NOx’siz yanma

TS EN 303, TS 377, TSE 497, CE ve GOST-R’ye uygun üretilmektedir.

Fabrika ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl TANSAN garantisi altındadır.

 

YAKIT DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Yakıt değişimi gerektiğinde ızgaralar çıkarılarak kömür atma ve kul alma kapakları çıkarılır. Adaptör kapak takılarak brülör bağlantısı yapılır. Basit bir işlemle düşük maliyet ve işçilik masrafları ile gerekli durumlarda yakıt turunu değiştirmeye imkan sağlamaktadır.

KAZANLA BİRLİKTE VERİLEN EKİPMANLAR

- Fan - Gelberi - Temizleme Fırçası - Baca Termometresi

Intertwined
Tansan Broşür resmi.png
Tansan KULLANMA KILAVUZU resmi.png
ENGLISH BROCHURE.png
TANSAN ENGLISH MANUAL.png
TANSAN RUSSIAN BROCHURE.png
TANSAN RUSSIAN MANUAL.png
Tansan CE
Tansan TSE.png
bottom of page